Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
ALVAR AALTO, 1900-talets andra hälft, soffbord, modell Y805, Artek, Y-formade ben i formpressad, lackad björk samt skiva i glas, höjd ca 45, 70x70 cm
Bruksslitage
800610
2020-08-12