Alvar Aalto soffbord

Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord
Alvar Aalto soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

ALVAR AALTO, 1900-talets andra hälft, soffbord, modell Y805, Artek, Y-formade ben i formpressad, lackad björk samt skiva i glas, höjd ca 45, 70x70 cm

Bruksslitage

800610

2020-08-12