Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Anatole France", etsning, signerad Zorn, utförd 1906, 21,4x15,9 cm
Litt: Hjert & Hjert 133

800613

2020-08-30