Sven-Olof Ehrén färglitografier

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (6), Vy över slussen, Stockholm, färglitografier, signerade och daterade Sven Olof Ehren -80, numrerade 40/360, ca 58x45 cm

Ej examinerade ur ramar

800614

2020-08-13