Allan Ebeling

Allan Ebeling
Allan Ebeling
Allan Ebeling
Allan Ebeling
Allan Ebeling
Allan Ebeling
Allan Ebeling
Allan Ebeling

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALLAN EBELING, skålfat samt ljusstake, Bo fajans, 1920-tal, grönglaserad keramik, stämplade i godset, mått på skålfat ca 28x28, höjd 11, höjd på ljusstake ca 14 cm

800640

2020-08-13