Lykta

Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HEISSNER, lykta, 1900-talets andra hälft, målad keramik, i form av tomte med lykta, elektrifierad, höjd ca 42 cm

Smärre slitage, funktionen garanteras ej

800652

2020-08-13