Klubbat för:
1 400 SEK
2 500 SEK
CORNEILLE BEVERLOO (1922-2010), "L´oiseau ivre de liberté", färglitografi, signerad, daterad -74 och numrerad 18/100, bladmått 76 x 56 cm :oramad.
800654
2020-08-25