Corneille Beverloo färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

CORNEILLE BEVERLOO (1922-2010), "L´oiseau ivre de liberté", färglitografi, signerad, daterad -74 och numrerad 18/100, bladmått 76 x 56 cm :oramad.

800654

2020-08-25