Richard Mortensen färgserigrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

RICHARD MORTENSEN (Danmark, 1910-1993): komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 18/100, bladmått 76 x 56 cm: oramad.

Repa.

800655

2020-08-25