James Rosenquist färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAMES ROSENQUIST (USA, 1933-2017): "Time stream prix nobel", färglitografi, signerad och daterad 1975, 18/100, färglitografi, bladmått ca 76 x 56 cm: oramad.

800658

2020-08-25