Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM PITT (England, 1851-1890): "Axmouth Devon", signerad W. Pitt, a tergo "W. Pitt Axmouth Devon 1880", olja på duk, 28x51 cm
Krackeleringar
800667
2020-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här