William Pitt

William Pitt
William Pitt
William Pitt
William Pitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM PITT (England, 1851-1890): "Axmouth Devon", signerad W. Pitt, a tergo "W. Pitt Axmouth Devon 1880", olja på duk, 28x51 cm

Krackeleringar

800667

2020-08-13