Kate E. Booth

Kate E. Booth
Kate E. Booth
Kate E. Booth
Kate E. Booth

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KATE E. BOOTH (England, ca 1850-1898): "Scarbro shore", signerad och betitlad, akvarell, 34x52 cm

Ej examinerad ur ram, fläckar, gulnat papper

800672

2020-08-13