Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR LJUNGBERG, vas, silver, Nordisk silverkonst, signerad Einar Ljungberg, 1969, kontrollstämplar, höjd ca 21 cm, vikt ca 410 g
mindre korrosion, kantskada i foten
800683
2020-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här