Vas silver Einar Ljungberg

Vas silver Einar Ljungberg
Vas silver Einar Ljungberg
Vas silver Einar Ljungberg
Vas silver Einar Ljungberg
Vas silver Einar Ljungberg
Vas silver Einar Ljungberg

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR LJUNGBERG, vas, silver, Nordisk silverkonst, signerad Einar Ljungberg, 1969, kontrollstämplar, höjd ca 21 cm, vikt ca 410 g

mindre korrosion, kantskada i foten

800683

2020-08-18