Elias Erdtman olja på duk

Elias Erdtman olja på duk
Elias Erdtman olja på duk
Elias Erdtman olja på duk
Elias Erdtman olja på duk
Elias Erdtman olja på duk
Elias Erdtman olja på duk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Skärgårdsmotiv med sjöbod och ekor, signerad och daterad E. Erdtman 1905, olja på duk, ca 115x86 cm

800690

2020-08-13