Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VAS, SKÅL, Murano, glas, millefiori, 1960-70-tal, osignerade, höjd ca 5-7 cm
Zustandsbeschreibung
800697
2020-08-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner