Vas Murano

Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano
Vas Murano

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VAS, SKÅL, Murano, glas, millefiori, 1960-70-tal, osignerade, höjd ca 5-7 cm

Zustandsbeschreibung

800697

2020-08-13