Keramik hund

Keramik hund
Keramik hund
Keramik hund
Keramik hund
Keramik hund
Keramik hund

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, hund, bemålad lergods, höjd ca 79 cm

Bruksslitage, sockel/fotrand med skador

800698

2020-08-13