Torbjörn Afdal fåtöljer

Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer
Torbjörn Afdal fåtöljer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORBJÖRN AFDAL, fåtöljer, 1 par, "Hunter", 1900-talets andra hälft, betsad stomme skinnklädsel, sitthöjd ca 34 cm

Smärre slitage, repor och märken

800701

2020-08-18