Tedosa silver

Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver
Tedosa silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEDOSA, silver, 1900-tal, kontrollstämplar, höjd 14 cm, vikt 225 g

Viss korrosion

800705

2020-08-18