Spegel med konsol

Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol
Spegel med konsol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med KONSOL, nyrokoko, 1800-tal, förgylld och bronserad ram, krön med genombruten dekor, bredd 67, höjd 166, konsol: förgylld och bronserad, marmorskiva, bredd 67, djup 27, höjd 50 cm

Krön med skador, sprickor, bruksslitage

800708

2020-08-13