Vas majolika

Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika
Vas majolika

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, majolika, Gustafsberg, daterad 18 (1918), i form av fisk, höjd 23,5 cm.

Mindre kantnagg, krackelyr.

800713

2020-08-26