Erik Byström oljemålning
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): "Atlas-diesel, Nacka", signerad samt tergo daterad 1945, olja på pannå, ca 49x60 cm
Kuntoraportti
800739
Päivämäärä:
2020-08-14