Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, Bo Notini, Glössner & Co., 1940-tal, mässing, glasskärm med slipad dekor, höjd 55, diameter 50 cm,
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad
800775
2020-08-16
Gör en kostnadsfri värdering här