Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SKÄNK, 1900-talets första hälft, teak, tre lådor, räfflade dörrar med bakomliggande hyllinredning, handtag i mässing, höjd ca 125, 44x157 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage, repor
800786
2020-08-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner