Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÅTÖLJER, 1-par, 1970-tal, klädsel i brunt läder, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

800787

2020-08-16