Sängbord
2020-08-16
800788
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIDOBORD, 1 par, 1970/80-tal, underrede i mässing, skiva i rökfärgat glas, höjd ca 50 samt 70x45 cm
2 nagg på ena skivan, slitage