Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 4 st, slutet av 1900-talet, textilklädsel, fothyllsor av mässing, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

800789

2020-08-16