Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsbåtar, signerad Bert Håge Häverö, 255/360, färglitografi, bildmått ca 59x84 cm

800791

2020-08-12