Golvlampa Asea

Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea
Golvlampa Asea

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, ASEA, ben och fot i mässing, höjd ca 140 cm

Saknar kupa, slitage
Två skruvar saknas till lamptoppen. Lamptopp instabil.

800801

2020-08-12