Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, ASEA, ben och fot i mässing, höjd ca 140 cm
Saknar kupa, slitage
Två skruvar saknas till lamptoppen. Lamptopp instabil.
800801
2020-08-12