P. G. Wodehouse

P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse
P. G. Wodehouse

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

P. G. WODEHOUSE (7), England, Herbert Jenkins, London, 1900-talets första hälft

Bruksslitage

800805

2020-08-12