Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMBORD, 1900-talets första hälft, Carl Larsson-stil, vitmålad, höjd ca 76, 60x60 cm

Bruksslitage, flagnad färg mindre stötmärken samt missfärgningar

800806

2020-08-16