Anund Emanuel oljemålning

Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning
Anund Emanuel oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): "J L Runeberg", signerad och daterad A Emanuel (18)99, olja på duk, ca 54x80 cm

800808

2020-08-12