Borens belysning, bordslampa

Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa
Borens belysning, bordslampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORENS BELYSNING, bordslampa, mässing, genombruten skärm, höjd 39 cm

Slitage, påsättningsknapp defekt, något sned, bucklor

800815

2020-08-13