Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1950/60-tal, teak, tvådelad, skåpsdel med skjutdörr flankerad av fyra lådor, övderdel med hyllplan höjd 162, 100x35 cm

Bruksslitage, smärre märken, repor

800831

2020-08-28