Bruno Liljefors 9 st teckningar 1884

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Bildserie av 9 st teckningar i tusch, varav den sista signerad och daterad Bruno Liljefors 1884, 8,5-15 x 7,5-18,5 cm

Proveniens:
Svea Konsthandel, Stockholm

800834

2020-09-13