Bruno Liljefors 9 st teckningar 1884
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Bildserie av 9 st teckningar i tusch, varav den sista signerad och daterad Bruno Liljefors 1884, 8,5-15 x 7,5-18,5 cm
Proveniens:
Svea Konsthandel, Stockholm
800834
2020-09-13