Trädgårdsstolar 4 st

Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st
Trädgårdsstolar 4 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, vitlackerad rörstomme, tygklädsel, armstöd i trä, staplingsbara, höjd ca 90, sitthöjd 44 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis hårt slitage

800838

2020-08-28