Barbie dockor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARBIEDOCKOR, 3 st, tidigt 1960-tal, bestående av Barbie (märkt Mattel 1958), Midge (märkt 1962) och Skipper (märkt 1963), Barbie-väska, paruker, kläder och tillbehör medföljer
Bruksslitage, fläckar
800841
2020-08-17