Barbie dockor

Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor
Barbie dockor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBIEDOCKOR, 3 st, tidigt 1960-tal, bestående av Barbie (märkt Mattel 1958), Midge (märkt 1962) och Skipper (märkt 1963), Barbie-väska, paruker, kläder och tillbehör medföljer

Bruksslitage, fläckar

800841

2020-08-17