Tord Björklund vilfåtölj

Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj
Tord Björklund vilfåtölj

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TORD BJÖRKLUND, ´´Skye", vilstol, IKEA, 1980-tal, svartlackerad benställning i metall, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32, längd ca 158 cm

Bruksslitage, fläckar

800843

2020-08-14