Teservis Ostindia

Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia
Teservis Ostindia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, teservis, 25 dlr, "Ostindia", bestående av: 12 tekoppar, 12 tefat, tekanna med lock, höjd på tekanna ca 14 cm

mindre krackelyr, små repor

800864

2020-08-18