Skulptur i form av häst
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKULPTUR i form av häst, 1900-talets andra hälft, patinerad brons, sockel i trä, höjd ca 27, längd 32 cm
Kuntoraportti
Slitage
800880
Päivämäärä:
2020-08-16