Skulptur i form av häst

Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst
Skulptur i form av häst

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKULPTUR i form av häst, 1900-talets andra hälft, patinerad brons, sockel i trä, höjd ca 27, längd 32 cm

Kuntoraportti

Slitage

800880

Päivämäärä:

2020-08-16