Monica Lorentzon oljemålning

Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning
Monica Lorentzon oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONICA LORENTZON (född 1940): Park med bänk, signerad M Lorenzon, olja på pannå, ca 70x100 cm

800933

2020-08-15