Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALL, "Fyrklöver", Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik, 1960-tal, rödlackerad furu, etikettmärkt, sittyta 35x35 cm, höjd 40 cm.
Ställvis slitage.
800935
2020-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här