Pall "Fyrklöver" Oy Stockmann AB

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

PALL, "Fyrklöver", Oy Stockmann Ab, Kervo Snickerifabrik, 1960-tal, rödlackerad furu, etikettmärkt, sittyta 35x35 cm, höjd 40 cm.

Kuntoraportti

Ställvis slitage.

800935

Päivämäärä:

2020-08-28