Jens Ulrich Petersen olja på duk

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JENS ULRICH PETERSEN (född 1947): Motiv med hängande figurer, olja på duk, signerad a tergo, 60x80 cm

Fint skick.

800946

2020-08-28