Ljusstakar silver Gustaf Möllenborg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, senempire, stämplade Gustaf Möllenborg, Stockholm 1838, lösa manschetter, fyllda fötter, höjd 26 cm

Bruksslitage

800953

2020-08-13