Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SIDEBOARD, fanerat i mahogny, England, 1900-talets början, regencystil, 3 lådor, beslag i brons, dekor i form av lejonmaskaroner, höjd ca 91, 142x54 cm, nyckel medföljer
Slitage
800958
2020-08-15
Gör en kostnadsfri värdering här