Trymå med konsolbord 1800-tal

Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal
Trymå med konsolbord 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRYMÅ MED KONSOLBORD, TABURETTER, 1800-talets slut, nyrenässans, svart bemålning, marmorskiva, höjd ca 180x83, bord 41x94 cm, taburetterna sitthöjd ca 44 cm

Listdelar lösa, slitage, skivan med fläckar

800962

2020-08-14