Bernard Buffet litografi

Bernard Buffet litografi
Bernard Buffet litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNARD BUFFET (Frankrike 1928-1999): "Nature morte aux fruits", 1967, signerad i trycket Bernard Buffet färglitografi, bildyta ca 30x23 cm

LITTERATUR: Sorlier 106

800972

2020-08-15