Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
CLAES GIERTTA, armring, silver, Stockholm 1960, signerat, kontrollstämplar, innerdiameter 6,5 cm, vikt 35 g
Bruksslitage
800990
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här