Claes Giertta armring

Claes Giertta armring
Claes Giertta armring
Claes Giertta armring
Claes Giertta armring
Claes Giertta armring
Claes Giertta armring
Claes Giertta armring
Claes Giertta armring

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

CLAES GIERTTA, armring, silver, Stockholm 1960, signerat, kontrollstämplar, innerdiameter 6,5 cm, vikt 35 g

Bruksslitage

800990

2020-08-17