Josef Lorenzl

Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl
Josef Lorenzl

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF LORENZL (Österrike, 1892-1950): Dansande flicka, patinerad metall, på onyx sockel, signerad Lorenzl, höjd ca 27,5 cm

Slitage

800993

2020-08-17