Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF LORENZL (Österrike, 1892-1950): Dansande flicka, patinerad metall, på onyx sockel, signerad Lorenzl, höjd ca 27,5 cm
Slitage
800993
2020-08-17
Gör en kostnadsfri värdering här