Diverse porslin kina

Diverse porslin kina
Diverse porslin kina
Diverse porslin kina
Diverse porslin kina
Diverse porslin kina
Diverse porslin kina
Diverse porslin kina
Diverse porslin kina

Klubbat för:

210 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORSLIN, 11 dlr, Kina, 17-1900-tal, höjd 3,5-14 cm (exkl faten)

mindre sprickor, små nagg, bruksslitage

800998

2020-08-20